[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
Страница 3 из 5«12345»
Форум » Тестовый раздел » форум » Що там із озерами (Про обвали на шахті і зникнення води в озерах)
Що там із озерами
samurajistДата: Пятница, 06 Июнь 2008, 09:11 | Сообщение # 31
Майор
Награды: 0
Статус: Offline
Почему не читаете стати на главной странице, там ясно написано шахты будут затоплены, так решили высшие чины. просто "бизнис" думает, что если шахты будут затоплены в озерах сново появится вода( но это им говорит жажда денег).Некоторые думают, что если они заплотят ученым, что они говорили то, что они хотят услышать то так и будет, но жизнь покажет совсем другое и тогда уже будет поздно, вот и всё.

gural_sДата: Пятница, 06 Июнь 2008, 11:37 | Сообщение # 32
Лейтенант
Мені дуже болить доля солотвинських шахт і озер, особливо після минулорічної поїздки туди... Статті я читаю - і не лише з головної сторінки, а от відповідей які мене цікавлять, на превеликий жаль, не знаходжу. cry
Справа в тому, що ми справді відчули оздоровчий вплив насичених сіллю води і повітря і дуже хочемо знову відвідати ці місця з лікувальною метою. Тому і прошу розповісти про те, що в даний момент чекає на таких як і ми туристів. Їхати навманя якось не хочеться - дорога не близька... moonw
Думаю що не я одна хочу дізнатись більше про долю Солотвино і скористатись лікувальними властивостями солі... angel

Щоб бути собою, треба себе знати.

solotvino79Дата: Пятница, 06 Июнь 2008, 12:57 | Сообщение # 33
Admin
Осталось одно озеро, "Загородка" И басейн. Если есть желание можно приехать, пока есть возможность. Скоро её может не быть. пользуйтесь моментом. cool

Администратор сайта

gural_sДата: Пятница, 06 Июнь 2008, 14:20 | Сообщение # 34
Лейтенант
Дякуюза інформацію і за те, що почули... flower

Щоб не спізнитись - треба поспішати! rah

Пропоную проводити щоденне обговорення цієї теми.

hello Хто ЗА?

solotvino79Дата: Пятница, 06 Июнь 2008, 15:02 | Сообщение # 35
Admin
Я ЗА cool

Администратор сайта

gural_sДата: Пятница, 06 Июнь 2008, 16:52 | Сообщение # 36
Лейтенант
Хто ще? barbarian Потрібні місцеві сміливці!

Чи може всі жителі Солотвино, які мають підключення до Інтернету, на "пляжі"??? icecream

Чи просто у відпустках? nocomp

Добавлено (06 Июнь 2008, 16:52)
---------------------------------------------
У мене вже також вихідний... sleep

До понеділка! hello

samurajistДата: Воскресенье, 08 Июнь 2008, 15:44 | Сообщение # 37
Майор
Хочу только добавить, что старые чехские водоотливные выработки просто в запущеном состоянии и потому не могут проводить воду как положено, их можнобыло бы восстановить на это нужны деньги, кто их даст если Солотвинский солерудник государственное предприятие, естественно государтсто должен деньги выделить, почему не выделяет, потомучто есть такие ученые как Зузуля из Львова, читайте стати на главной странице внимательно.
А приехать на озеры можно, не нужно подзодить близко до больших воронок и купаться там где вода не пропала,

gural_sДата: Понедельник, 09 Июнь 2008, 09:25 | Сообщение # 38
Лейтенант
Одним словом - є надія на порятунок шахт,

але немає перспективи на те, щоб достукатись

barbarian до владних структур...

А шкода sob

solotvino79Дата: Понедельник, 09 Июнь 2008, 11:19 | Сообщение # 39
Admin
Государство заботится только о городах. О сёлах и посёлках оно забыло и забило. Наш посёлок тому пример. А то что хотябы озёра ещо в посёлке держатся - это заслуга только предпринимателей которые хотят заработать но при этом дают возможность приезжим приятно провести время. А о жадности говоря - все мы не без греха. Дай нам возможность заработать и мы будем рвать и метать за деньги. cool

Администратор сайта

gural_sДата: Понедельник, 09 Июнь 2008, 13:01 | Сообщение # 40
Лейтенант
Держава, як на мене, "турбується" про всіх однаково... bash

Багато залежить від місцевої влади - хоче вона НАГАДУВАТИ про свої проблеми, чи просто спокійно "владарювати" тим, що залишилось. poor

А прибуток підприємців dollar прямопропорційно залежить від тих зусиль, які вони докладають для його отримання!

P.S.Багато моїх знайомих про Солотвино говорять одне: ДУЖЕЕЕ БРУДНО!!!!!! nono
І ТОМУ ЇХАТИ туди НЕ ХОЧУТЬ. А це немалі прибутки...

solotvino79Дата: Понедельник, 09 Июнь 2008, 13:11 | Сообщение # 41
Admin
Це тема на яку можна спередчатися довго але ми нажаль нічим не зарадимо тому що твориться. Я також підприємець. Крім того маю і державну роботу. Але все рівно досить важко перебиватися. Ви би пожили тут - зрозуміли би про що я кажу. Приїхавши до нас у Солотвино Ви бачете лиш ту частину, яку Вам показують. А насправді, все трохи гірше. wink

Администратор сайта

gural_sДата: Понедельник, 09 Июнь 2008, 17:35 | Сообщение # 42
Лейтенант
Давайте не будемо песимістами surprised ...

Все залежить від нашого бажання!

Я ж щиро вірю, що для Солотвино настане свій час applause

samurajistДата: Вторник, 10 Июнь 2008, 20:44 | Сообщение # 43
Майор
Что государство заботится о всех одинаково плохо, я согласен, что мусор немного зависит от людей, может, быть. А вы куда носили бы мусор, если не было бы нормального отведеного места, мусорозборника? А надежда на спасени шахт нет, потому, как у нашего государства ни на что нет денег, а шахты это государсвеная власность. Для Солотвино уже настал свой час, поселок скоро превратится в мусорнгую свалку и это не песимизм а реальность.

gural_sДата: Среда, 11 Июнь 2008, 09:42 | Сообщение # 44
Лейтенант
А спеціально відведені місця для сміття напряму залежать від влади селища!
Під час останнього відвідування Солотвино спостерігали картину: одного ранку, прийшовши на пляж, побачили wacko мішки для сміття!!!! Щоправда не дуже вдало поприв"язувані до чого попало...
Того ранку навколо озера було досить чисто, але лише до того часу, поки всі мішки не були заповнені... Далі все пішло як і до того - сміття всюди sad
А мішки, подекуди навіть зав"язані і готові до вивозу, ще довго (днів два) лежали на пляжі...
Невже так важко навіть тим же квартироздавачам, які беруть гроші (і немалі), по черзі один день раз на місяць чи навіть рідше вивозити сміття. Це буде не лише суспільно-корисна робота, а і турбота про свої прибутки.

Живучи у такій курортній зоні просто смішно проявляти байдужість.

samurajistДата: Пятница, 13 Июнь 2008, 07:56 | Сообщение # 45
Майор
Да, у нас с головой поселкового совета не везёт, но люди сами выбирают. А пока тдо тех, кто зарабатывают огромные деньги на туризме дойдет, что мусор нужно вывозить уже и озера пропадут. А вообщем, думаю, что озера должны быть лечебной базой, а не грязным бизнисом. Но увы, тут не только "Селищна рада" решает.

Форум » Тестовый раздел » форум » Що там із озерами (Про обвали на шахті і зникнення води в озерах)
Страница 3 из 5«12345»
Поиск: